Studijní informační systém spuštěn do zahajovacího provozu pro studenty

09.01.2015 23:13

Dnes startujeme studentskou část studijního informačního systému Moggis. Do systému se přihlásíte přímo z úvodní stránky www.spravniinstitut.cz kliknutím na logo Moggis vlevo. Pro první přihlášení do systému použijete jednorázové přihlašovací heslo, které jste dostali v tištěné podobě (na malých proužcích papíru), popř. z jednotlivých studijních oddělení e-mailem. Pokud toto jednorázové heslo nemáte, kontaktujte prosím centrálu SI na e-mailu: info@spravniinstitut.cz.

Co doplníte do přihlašovací tabulky:

Uživatelské jméno = login z Vašeho papírku, tj. číslo

Heslo = heslo z Vašeho papírku

Po přihlášení zadáním jednorázového hesla budete vyzváni k zadání vašeho vlastního nového hesla, které pak již dále budete používat.

Vzhledem k tomu, že se jedná o první zavedení tohoto systému v rámci školy, mohou se ve Vašich profilech vyskytnout chyby. V takovém případě prosím o zaslání informace na e-mail: info@spravniinstitut.cz. 

V informačním systému najdete m.j. Vaše údaje, studijní plán, předměty aktuálního semestru, přihlašování na zkoušky (toto bude v rámci aktuálního zkouškového období v praxi spuštěno pouze pro 2 předměty magisterského studia). Následně budete mít v systému též hodnocení ze všech absolvovaných zkoušek daného semestru. Tato hodnocení budou postupně doplňována. 

Veškeré dotazy též prosím adresujte na info@spravniinstitut.cz.

© Správní institut, s.r.o. 2012-2022 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode